01/06/2018
23:59
11°C - 52°F
TR

FERMAN PORT HOTEL KARAKÖY

 

Ferman Port Hotel, 14. yüzyılda bir Rum hastane binası olarak inşa edilmiştir. O dönemde Küçük Balıklı Han olarak adlandırılan han. Daha sonra 1875 yılında Osmanlı mimarisine göre restore edilmiştir. En son yenileme 2020 yılında MS Şirketler Grubu adına Sayın Mehmet SARI tarafından binanın otel olarak kullanılmasını değiştirerek butik otel olarak hizmete açılmıştır.

Tatilinizin konforlu geçmesi ve tüm beklenti ve isteklerinizi karşılaması için buradayız. 24 saat oda servisi, güler yüzlü personel, kaliteli ve güler yüzler sizi ağırlamak için burada. Konaklamanız boyunca, ünlü Türk misafirperverliğinin tadını çıkarırken İstanbul'un kültürel zenginliğini keşfedeceksiniz. Amacımız, tatili sıradışı anılara götüren harika bir ortamda kusursuz hizmet dokunuşlarını dahil etmek.

REZERVASYON

ISTANBUL'UN KALBINDE HARIKA KONUM

Ferman Port Hotel Istanbul'un farklı kültürlere ev sahipliği yapmış bölgesi Karaköy de yer almaktadır. Istanbul'un tüm yerleşim yerlerine bir adımla ulaşabilirsiniz. Tarihin kalbinde soluk almak isterseniz Galata Kulesi , Istiklal Caddesi, St. Antuan Kilisesi, Kılıçalipaşa Camii, Masumiyet Müzesi, Dolmabahçe Sarayı gibi tarihi yerlere sadece bir adım uzaklıktasınız.

Ferman Port Hotel tarihi yarım adaya yürüme mesafesinde yer almaktadır. Istanbul'un herkesi büyüleyen o tarhinin kokusunu içinize çekerek Mısır Çarşısı, Ayasofya, Sultanahmet Cami, Yerebatan Sarayı, Topkapı Sarayı, Aya Irini Kilisesi,Kapalı Çarşı, Süleymaniye Cami, Rüstem Paşa Cami gibi bir çok tarihin kalbine hükmetmiş yerlere yürüyerek ulaşabilirsiniz.

MÜKEMMELLİK SERTİFİKASI
2021

Booking'de önerilir®

PROFİLİMİZE GÖZ ATIN
ARRIVAL DATE
DEPARTURE DATE
24 JUL 25 JUL REZERVASYON